HURDACI | İzmir Hurda Alımı | 0544 544 18 04
hurdaci.gen.tr | İzmir ve Türkiye Geneli Hurda Alım ve Satımı | Geri Dönüşüm Hizmetleri

Demir Hurdası

Mart 27th 2015 Kurşun Hurdası

Her türlü demir hurdası değerinde alınır.

Demir, atom numarası 26 olan kimyasal element. Simgesi Fe dir (Latince. Ferrum dan).

Demir, yerkabuğunda en çok bulunan metaldir. Yerkürenin merkezindeki sıvı çekirdeğin de tek bir demir kristali olduğu tahmin edilmekle birlikte, demir nikel alaşımı olma ihtimali daha yüksektir. Dünyanın merkezindeki bu kadar yüksek miktardaki yoğun demir kütlesinin dünyanın manyetik alanına etki ettiği düşünülmektedir.


1 Yorum
“Demir Hurdası”
Avatar
omer

demir hurda 0544 544 18 04
gerekligerekli - yayımlanmayacak


Yorum Yap & Fikrini Paylaş

İzmirde Hurdacılık Sektöründe öncü ve tercih edilen şirket olarak müşterilerimize en iyi Hurdacı (Geri dönüşüm) hizmetini sağlamak, Hurda hizmetlerini en geniş ürün alım yelpazesi ile veren tedarikçi olmak. Kaliteli ve zamanında servis ve hizmet ile adı anılan bir firma olarak %100 müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak […]

Önceki Yazılar

Her türlü bakır hurdası değerinde alınır.

Bakır (Ingilizce copper, Almanca Kupfer, Fransızca cuivre, Latince cuprum), 1B geçiş grubu elementi. Bakıra tarihte ilk defa Kıbrıs’ta rastlandığından tüm dillerdeki isimlerinin Cyprium kelimesinden türediği tahmin edilmektedir. Simyacılar tarafından Venüs aynası ile gösterilmiştir.
Bakırın önemi, başlıca üç nedenden kaynaklanmaktadır:

Dünya’nın hemen hemen tüm bölgelerinde bulunması nedeniyle geniş ölçüde üretiminin yapılabilmesi,
Elektriği diğer bütün […]

Sonraki Yazılar

Son Yorumlar
Bu domain Satılıktır |İzmir ve Türkiye Geneli Hurda Alımı | İletişim: www.Hurdaci.gen.tr 0544 544 18 04 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.